Aktualności, lipiec 2017

Szkoleniu dotyczące produkcji oraz serwisu pomp, mieszadeł oraz systemów napowietrzania w Firmie Sulzer Pumps Finland
Sobota, 22 lipca 2017

Firmy PVG partner handlowy firmy Sulzer miała przyjemność uczestniczenia w szkoleniu dotyczące produkcji oraz serwisu pomp, mieszadeł oraz systemów napowietrzania ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń́ stosowanych w przemyśle chemicznym. Ze względu na odpowiednią bazę̨ techniczną, dostępne stanowiska produkcyjne oraz serwisowe odbyło się ono w miejscowości Kotka w Finlandii w terminie 8-9 czerwca bieżącego roku.

Czytaj dalej
Wyłonienie dostawcy urządzeń i technologii myjni portalowej oraz 5-cio stanowiskowej myjni samoobsługowej
Piątek, 21 lipca 2017

W związku z realizacją projektu ptSamoobsługowa myjnia samochodowa utworzona w oparciu o innowacyjne i ekologiczne technologie w Firmie "PVG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa” w ramach Osi Priorytetowej 1 „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie 1.6 „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”; Poddziałanie 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP”; Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020  Firma PVG Sp. z o.o. Sp.K. pragnie poinformować o wyłonieniu dostawcy urządzeń i technologii myjni portalowej oraz 5-cio stanowiskowej myjni samoobsługowej.

Jako najkorzystniejsza (POZYCJA I - URZĄDZENIA) została wybrana oferta firmy:

 

 

 

 

Czytaj dalej
Wyłonienie dostawcy zadaszenia myjni portalowej oraz zadaszenia 5-cio stanowiskowej myjni samoobsługowej.
Piątek, 21 lipca 2017

W związku z realizacją projektu ptSamoobsługowa myjnia samochodowa utworzona w oparciu o innowacyjne i ekologiczne technologie w Firmie "PVG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa” w ramach Osi Priorytetowej 1 „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie 1.6 „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”; Poddziałanie 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP”; Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020- Firma PVG Sp. z o.o. Sp.K. pragnie poinformować o wyłonieniu dostawcy zadaszenia myjni portalowej oraz zadaszenia 5-cio stanowiskowej myjni samoobsługowej.

Jako najkorzystniejsza (POZYCJA II – ZADASZENIE) została wybrana oferta firmy: