Aktualności

Zaproszenie do złożenia oferty na zadaszenie oraz  urządzenia i maszyny - Myjnia samochodowa w Toruniu
Wtorek, 6 czerwca 2017

W związku z realizacją projektu pt. „Samoobsługowa myjnia samochodowa utworzona w oparciu o innowacyjne i ekologiczne technologie w Firmie "PVG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa” w ramach Osi Priorytetowej 1 „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie 1.6 „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”; Poddziałanie 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP”; Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020, firma PVG zaprasza do złożenia oferty na dostawę urządzeń i maszyn.

Czytaj dalej
Wyłonienie wykonawcy prac budowlanych - Myjnia samochodowa w Toruniu
Piątek, 2 czerwca 2017

W związku z realizacją projektu ptSamoobsługowa myjnia samochodowa utworzona w oparciu o innowacyjne i ekologiczne technologie w Firmie "PVG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa” w ramach Osi Priorytetowej 1 „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie 1.6 „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”; Poddziałanie 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP”; Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020- Firma PVG Sp. z o.o. Sp.K. pragnie poinformować o wyłonieniu głównego wykonawcy prac budowlanych.

Czytaj dalej
Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym
Czwartek, 1 czerwca 2017

W dniach 29-31.05.2017 firma PVG wzięła udział w konferencji w Kazimierzu Dolnym i jako dostawca wyspecjalizowanych rozwiązań dla przemysłu zaprezentowała swoją ofertę w formie stanowiska marketingowego.

Czytaj dalej