O firmie

PUMPS & VALVES GROUP to doświadczony zespół inżynierów zajmujący się analizą potrzeb, a następnie doborem i dostarczeniem najwyższej jakości rozwiązań stosowanych w przemyśle. Firma specjalizuje się w zadaniach związanych z transportem oraz magazynowaniem niebezpiecznych i agresywnych cieczy, mających zastosowanie w procesach technologicznych oraz w instalacjach wody chłodzącej.

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla jednostek utrzymania ruchu, we współtworzeniu wymagających instalacji technologicznych, pozwala zespołowi firmy na precyzyjny dobór pomp, armatury oraz pozostałych elementów instalacji.  

Firma dzięki swojemu zaangażowaniu w proces wdrażania na polski rynek światowej klasy rozwiązań technologicznych zyskała status upoważnionego dystrybutora oraz wyłącznego przedstawiciela wielu czołowych światowych producentów.

Od lat PUMPS & VALVES GROUP jest niezawodnym wsparciem w przemyśle, pomagając swoim klientom w codziennym utrzymaniu ruchu w ich instalacjach optymalizując  istniejące procesy technologiczne . PVG pomaga również we wdrażaniu nowych, kompletnie innowacyjnych rozwiązań.

Podstawowa działalność firmy opiera się o dobór i dostawy:

  • Pomp i armatury z tworzyw sztucznych (aparatura kontrolno-pomiarowa, zawory i przepustnice, pompy chemoodporne, zawory redukcyjne oraz nadmiarowe),
  • Pomp i armatury żeliwnej i staliwnej (armatura odcinająca i kontrolna, zawory membranowe, pompy przemysłowe, siłowniki i armatura kontrolno-pomiarowa),
  • Elementów rurociągów,
  • Opasek przeciwrozbryzgowych (zabezpieczenia połączeń kołnierzowych, zaworów oraz innych elementów instalacji przemysłowych).