Inżynier Sprzedaży /Specjalista ds. Produktu-Pompy i Armatura Przemysłowa

Lokalizacja: cały kraj
Opis stanowiska

Osoba powołana na to stanowisko odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Aktywną sprzedaż produktów oferowanych przez PVG Perfect Valve Group do klientów firmy ze szczególnym uwzględnieniem armatury i pomp stosowanych w układach przemysłowych,
  • Współpracę z klientami na określonym terenie – w tym przede wszystkim z zakładami przemysłowymi, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz wybranymi firmami handlowymi,
  • Budowę strategii obsługi i utrzymywania relacji z klientami,
  • Nadzór nad projektami w fazach: identyfikacji, ofertowania, wdrażania u klienta, (prowadzenie negocjacji ofertowych, monitoring złożonych ofert),
  • Współpracę z jednostkami zewnętrznymi (biura projektowe, firmy instalacyjno-montażowe, organizacje branżowe) w tym identyfikacja podmiotów i ich weryfikacja,
  • Prowadzenie stosownych prezentacji, szkoleń i doradztwa,
  • Udział w wydarzeniach branżowych, targach i szkoleniach.
Wymagania
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,(decydujące znaczenie ma dotychczasowa praktyka zawodowa),
  • Wskazana znajomość branży użytkowników i producentów pomp lub armatury,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i innymi podmiotami współpracującymi,
  • Wysokie predyspozycje handlowe,
  • Zdolności negocjacyjne (wskazana wcześniejsze doświadczenie w zakresie tworzenia i  negocjowania umów handlowych),
  • Dyspozycyjność (ze względu na pracę w terenie),
  • Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Odpowiedzialną pracę w firmie należącej do ścisłej czołówki światowej w swojej branży,
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie stałe plus system premiowy,
  • Samochód służbowy.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (życiorys, list motywacyjny) na adres e-mail: ab@pvg.pl  z dopiskiem: "Inżynier ds. sprzedaży armatury i pomp stosowanych w układach przemysłowych"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie  danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883)”.