PVG

ARMATURA PRZEMYSŁOWA

OFERTA

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment z zakresu armatury przemysłowej najwyższej jakości który pochodzi zawsze od najlepszych renomowanych producentów.

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Dobieramy armaturę przemysłową do dedykowanych, wymagających zastosowań współpracując z wieloma światowymi producentami armatury, napędów i sterowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie rodzaje armatury jak:

INNOWACYJNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Nasza pasja do techniki sprawia, że to co oferujemy jest wyjątkowe zarówno pod względem parametrów, jak również innowacyjności. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszych dostawców jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stałe dostawy oraz sprostać nawet najtrudniejszym zamówieniom. Jeśli tylko wymaga tego instalacja dodatkowo automatyzujemy armaturę przemysłową przez napędy pneumatyczne i elektrohydrauliczne. Oferujemy analogowe i cyfrowe sterowanie armaturą i integrujemy je w sieci przemysłowe. Oferowaną przez nas armaturę cechuje:

OBSZARY DZIAŁANIA

Lata współpracy z przedsiębiorstwami różnych branż, poznawanie specyfiki i potrzeb naszych Klientów oraz zdobywanie doświadczenia w doborze rozwiązań sprawiły, że staliśmy się specjalistami w obsłudze firm działających w niżej wymienionych branżach:

PRZEMYSŁ
HUTNICZY

PRZEMYSŁ
PETROCHEMICZNY

PRZEMYSŁ
PAPIERNICZY

PRZEMYSŁ
ENERGETYCZNY

PRZEMYSŁ
WYDOBYWCZY

PRZEMYSŁ
CHEMICZNY

MASZ PYTANIE ?

+48 539 944 449

POTRZEBUJESZ WSPARCIA ?

biuro@pvg.pl

JESTEŚMY DOSTĘPNI

PN - PT 7.00 - 16.00