PVG

POMPY PRZEMYSŁOWE

OFERTA

Oferujemy profesjonalne i przede wszystkim niezawodne pompy, dzięki którym transport medium odbywa się w sposób bezpieczny i bezproblemowy.

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje pomp o dużej niezawodności i wysokiej sprawności, które mogą być stosowane z powodzeniem we wszelkich gałęziach przemysłu:

INNOWACYJNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Konstrukcja oparta na połączeniu najlepszych materiałów z szeroką wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem, pozwala oferowanym przez nas pompom pracować w sposób niezawodny, bez względu na to w jak wymagającej aplikacji czy procesie są one stosowane, przy jednoczesnym zapewnieniu minimalizacji kosztów użytkowania w całym cyklu życia produktu. Nasze pompy zostały stworzone tak, żeby wspierać ciężkie procesy technologiczne. Szczególną uwagę należy zwrócić na ich odporną konstrukcję oraz łatwość konserwacji. Stawiamy na najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania dostępne na rynku, oferując produkty najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Różnorodność oferowanych pomp sprawia, że każdy Klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie, optymalnie dostosowane do swoich potrzeb. Dostarczana przez nas pompy cechuje:

OBSZARY DZIAŁANIA

Lata współpracy z przedsiębiorstwami różnych branż, poznawanie specyfiki i potrzeb naszych Klientów oraz zdobywanie doświadczenia w doborze rozwiązań sprawiły, że staliśmy się specjalistami w obsłudze firm działających w niżej wymienionych branżach:

PRZEMYSŁ
PETROCHEMICZNY

PRZEMYSŁ
HUTNICZY

PRZEMYSŁ
ENERGETYCZNY

PRZEMYSŁ
PAPIERNICZY

PRZEMYSŁ
CHEMICZNY

PRZEMYSŁ
WYDOBYWCZY

MASZ PYTANIE ?

+48 539 944 449

POTRZEBUJESZ WSPARCIA ?

biuro@pvg.pl

JESTEŚMY DOSTĘPNI

PN - PT 7.00 - 16.00