PVG

URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE

OFERTA

Urządzenia, które dostarczamy dla polskiego przemysłu są wynikiem najnowocześniejszych dostępnych rozwiązań i innowacji technologicznych

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Wiemy, że każdy proces produkcyjny jest inny. Na każdym etapie produkcji można się spotkać z różnymi wymaganiami. Mamy przywilej reprezentować kompetentnych w swojej dziedzinie partnerów, dzielimy się ich bogatym doświadczeniem. Do każdego z zapytań podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie urządzenia jak:

INNOWACYJNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości maszyn oraz nowoczesnych technologii na rynek Polski. Współpracujemy ze światowymi producentami maszyn, którzy dzięki rozwiniętym działom badawczo-rozwojowym dostarczają najnowocześniejsze rozwiązania, spełniające najwyższe wymagania jakościowe, co czyni naszych partnerów liderami w swoich dziedzinach.
Celem firmy jest dostarczanie na rynek polski rozwiązań poprawiających efektywność, wydajność i zyskowność produkcji, oraz przyczyniających się do podnoszenia bezpieczeństwa. Stale podnosimy swoje kompetencje poprzez bezpośrednie szkolenia u naszych partnerów oraz udział w konferencjach, targach oraz spotkaniach branżowych.
Jesteśmy również cały czas otwarci na nowe rozwiązania pojawiające się na rynku. W zależności od Twoich potrzeb dostarczamy pojedyncze urządzenia, kompletne instalacje, jak również wykonujemy niezbędne projekty, zdobywamy pozwolenia, a następnie realizujemy montaż i uruchomienie.

OBSZARY DZIAŁANIA

Lata współpracy z przedsiębiorstwami różnych branż, poznawanie specyfiki i potrzeb naszych Klientów oraz zdobywanie doświadczenia w doborze rozwiązań sprawiły, że staliśmy się specjalistami w obsłudze firm działających w niżej wymienionych branżach:

PRZEMYSŁ
PETROCHEMICZNY

PRZEMYSŁ
WYDOBYWCZY

PRZEMYSŁ
ENERGETYCZNY

PRZEMYSŁ
HUTNICZY

PRZEMYSŁ
CHEMICZNY

PRZEMYSŁ
PAPIERNICZY

MASZ PYTANIE ?

+48 539 944 449

POTRZEBUJESZ WSPARCIA ?

biuro@pvg.pl

JESTEŚMY DOSTĘPNI

PN - PT 7.00 - 16.00