PVG

KARIERA

PRZEGLĄD AKTUALNYCH REKRUTACJI

Dlaczego jesteśmy liderem wśród dostawców rozwiązań pomp, armatury i urządzeń przemysłowych? Ponieważ mamy pierwszoligowy zespół ! Każde stanowisko w naszej firmie przyciąga ludzi wielkiego formatu. Współdziałamy, by razem osiągać wspaniałe cele. Jesteśmy firmą, która daje wszystkim równe szanse oraz ceni różnorodność. Wszyscy nasi inżynierowie są utalentowani na wyjątkowe sposoby: pochodzimy z różnych tradycji, mamy różne doświadczenia i punkty widzenia.

Teraz masz szansę znaleźć się w zwycięskiej drużynie i każdego dnia podejmować nowe, ambitne wyzwania. Sukces zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Dołącz do nas. Jesteś osobą, która nie boi się wyzwań? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Wiesz, jak skutecznie prowadzić negocjacje? Masz potwierdzone sukcesami doświadczenie jako handlowiec? Jeżeli szukasz ciekawej pracy, na naprawdę atrakcyjnych warunkach – dołącz do naszego zespołu.

PVG to doświadczony zespół inżynierów zajmujący się analizą potrzeb, a następnie doborem i dostarczeniem najwyższej jakości pomp, armatury i urządzeń stosowanych w przemyśle.

Jesteśmy zespołem ludzi z ogromem energii do działania. Kochamy to, co robimy. Pasja, zaangażowanie i odpowiedzialność sprawiają, że osiągamy sukces. Szukamy ludzi takich jak my.

Twoim zadaniem będzie aktywne doradztwo i sprzedaż produktów oferowanych przez PVG do klientów firmy ze szczególnym uwzględnieniem armatury i pomp stosowanych w układach przemysłowych

Odpowiedzialną pracę w firmie należącej do ścisłej czołówki w swojej branży.

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Inżynier Sprzedaży - Specjalista ds. Produktu Pompy i Armatura Przemysłowa

Region Południowy (województwa:Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie,Lubelskie)

Inżynier Sprzedaży - Specjalista ds. Produktu Pompy i Armatura Przemysłowa

Region Centralny (województwa: Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Łódzkie,Warmińsko-Mazurskie,Podlaskie )

Inżynier Wsparcia Technicznego
Miejsce pracy Szczecin
ul. Santocka

Pomoc techniczna dla Inżynierów Sprzedaży PVG oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy i projektantami

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, to Ciebie właśnie szukamy.Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacje@pvg.pl
Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KLIKAJĄC TEN PRZYCISK ZGADZASZ SIĘ NA POLITYKĘ PRYWATNOŚCI