PVG

DOTACJE

„PVG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA zrealizowała projekt obejmujący wprowadzenie na rynek ekologicznej myjni samochodowej CleanPark24. Kompleks składa się z 5-cio stanowiskowej myjni samoobsługowej, automatycznej myjni portalowej, stanowisk do odkurzania oraz dystrybutorów płynu do spryskiwaczy. Inwestycja zlokalizowana jest w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 90.

ClenPark24 to nowoczesna myjnia samochodowa, w której zastosowano innowacyjne rozwiązania dotyczące:

  • oferowanych usług
  • metod płatności
  • gospodarki wodnej 
  • oczyszczania spalin samochodowych.

Stanowiska samoobsługowe oferują 6 programów mycia, program suszenia oraz możliwość zakupu płynu do spryskiwaczy bezpośrednio z dystrybutora.W automatycznej myjni portalowej dostępna jest usługa mycia wstępnego gorąca wodą, program wcierania wosku polerującego oraz spłukiwania wodą osmotyczną. Są to nowatorskie usługi, które gwarantują doskonały efekt mycia a ich wprowadzenie w ClenPark24 wzmacnia konkurencyjność kompleksu. 

CleanPark24 to miejsce przyjazne dla Klienta, ale także dla środowiska naturalnego. Nowoczesny system poboru opłat umożliwia płatność zarówno gotówką jak i kartą płatniczą oraz samodzielny wydruk FV za zakupione usługi.  W myjni funkcjonuje zamknięty obieg wody oraz system wykorzystania wody deszczowej co przekłada się na racjonalne wykorzystanie zasobów wodnych. Jako jedyni w Polsce zastosowaliśmy odsiarczanie spalin samochodowych gromadzących się w tunelu myjni portalowej za pomocą reaktora KOGS, niezwykle skutecznej technologii wykorzystującej właściwości węgla aktywnego i porowatych glikokrzemianów. 

Aby zapoznać się z szczegółową ofertą myjni, poznać detale zastosowanych, nowych technologii zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej  www.cleanpark24.pl

Projekt jest wspófinansowany ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość inwestycji to 2 467 005,00 PLN, z czego 887 652,70 PLN stanowi dofinansowanie ze środków pozyskanych w ramach dotacji z UE.