PVG

FIRMA PVG OFICJALNYM PRZEDSTAWICIELEM FIRMY PERSTA GMBH W POLSCE

Informujemy, że firma PVG została oficjalnie mianowana autoryzowanym przedstawicielem na rynku przemysłowym firmy Stahl-Armaturen PERSTA GmbH, czołowego światowego producenta armatury wysokociśnieniowej.

Program produkcyjny firmy Stahl-Armaturen PERSTA GmbH obejmuje armaturę przemysłową do rurociągów wykonaną z stali kutej, stali lanej oraz z blachy stalowej formowanej na gorąco z przyłączami o wielkości DN 10 do DN 1000, dla ciśnień nominalnych PN 10 do PN 630, w standardowej jak i specjalnej konstrukcji. Elementy rurociągu wykonane ze stalowych odkuwek matrycowych, w szczególności te elementy zaworów na które działa ciśnienie procesowe, takie jak korpus i pokrywa, jak i system odcięcia przepływu, gwarantują korzyści jakich nie mogą przynieść inne techniki wytwarzania. Stahl-Armaturen PERSTA jako jeden z największych producentów armatury w Europie, ma możliwości wytwarzania części zgodnie z najbardziej złożonymi wymaganiami przy użyciu najnowszych technologii. Możliwości zastosowania produktów są bardzo szerokie: od budowy zakładów produkcyjnych, rurociągów, kotłów przemysłowych, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, elektrowniach konwencjonalnych i atomowych po wykorzystanie w spalarniach śmieci, w przemyśle papierniczym oraz zbiornikowcach do przewozu LNG – rozwiązania wykorzystujące zawory PERSTA można znaleźć wszędzie.

 

To porozumienie podkreśla naszą zaangażowaną rolę w zapewnianiu klientom najwyższej jakości produktów i usług. Jako autoryzowany partner Persta GmbH, gwarantujemy kompleksowe wsparcie techniczne, serwis oraz profesjonalne doradztwo, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa zapytania, na które zawsze odpowiemy z ogromną przyjemnością.