Aktualności

Nowa seria przepustnic z wykładziną PTFE do mediów agresywnych chemicznie firmy ABO Valve
Czwartek, 7 listopada 2013

Firma ABO Valve rozszerzyła swój zakres produkcji o przepustnicę serii 500 z wykładziną PTFE (teflon) do mediów agresywnych chemicznie .

Czytaj dalej
Realizacja zamówienia na procesowe pompy odśrodkowe w wykonaniu chemoodpornym
Czwartek, 5 września 2013

Realizacja zamówienia na procesowe pompy odśrodkowe z zamkniętym wirnikiem w wykonaniu chemoodpornym dla jednego z naszych kluczowych klientów była świetną okazją do odwiedzin i przyjrzeniu się procesowi produkcji bezpośrednio u naszego dostawcy.Osobiście mogliśmy przekonać się, że użycie najnowocześniejszych technologii projektowania i odlewania pozwoliła zaoferować nam wysoką wydajność, niskie NPSH i dużą modularność komponentów. Dzięki ogromnemu magazynowi części zamiennych na magazynie producenta nasz serwis posprzedażowy jest w stanie dostarczyć je w przeciągu maksymalnie 48 godzin.

 

Stanowisko testowe pomp w ASV Stübbe
Poniedziałek, 1 lipca 2013

Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, firma ASV Stübbe,  zainwestowała około 2 mln. euro w budowę jednej z najnowocześniejszych stacji testowych pomp w Europie. Uroszyste otwarcie, na którym gościciliśmy wraz z grupą zaproszonych przez nas klientów miało miejsce 4 czerwca 2013 roku w siedzibie głównej ASV we Vlotho. Nowe stanowisko pozwoli na testowanie pomp o wydajności do 1200 m3/h oraz mocy silnika do 350 kW.