Aktualności

Hannover Messe 2017-największe i najbardziej prestiżowe na świecie targi  przemysłowe za nami.
Czwartek, 11 maja 2017

Pomiędzy 24-28 kwietnia trwały największe i najbardziej prestiżowe na świecie targi  przemysłowe Hannover Messe 2017. Rząd Niemiec ze względu na czynione coraz większe inwestycje w Polsce i świetnie rozwijające się współprace pomiędzy firmami prosperującymi w obu krajach wybrał w tym roku na partnera tego niesamowitego przedsięwzięcia nasz kraj. Firma PVG na zaproszenie naszego niemieckiego partnera również miała okazję uczęstniczyć w tym wydarzeniu.

Czytaj dalej
Zaproszenie do złożenia oferty na roboty budowlane - Myjnia samochodowa w Toruniu
Środa, 10 maja 2017

W związku z realizacją projektu pt. Samoobsługowa myjnia samochodowa utworzona w oparciu o innowacyjne i ekologiczne technologie w Firmie "PVG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa” w ramach Osi Priorytetowej 1 „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie 1.6 „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”; Poddziałanie 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP”; Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020- Firma PVG Sp. z o.o. Sp.K. zaprasza do składania ofert na roboty budowlane. 

 

 

Czytaj dalej
Hannower Messe 2017 - Pump Plaza
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Dzień pierwszy, organizacyjny, za nami. Stanowisko przyjęło pierwszych gości a cały zespół dbał o dobrą, treściwą obsługę wszystkich zainteresowanych.

Czytaj dalej