Aktualności

Szkoleniu dotyczące produkcji oraz serwisu pomp, mieszadeł oraz systemów napowietrzania w Firmie Sulzer Pumps Finland
Sobota, 22 lipca 2017

Firmy PVG partner handlowy firmy Sulzer miała przyjemność uczestniczenia w szkoleniu dotyczące produkcji oraz serwisu pomp, mieszadeł oraz systemów napowietrzania ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń́ stosowanych w przemyśle chemicznym. Ze względu na odpowiednią bazę̨ techniczną, dostępne stanowiska produkcyjne oraz serwisowe odbyło się ono w miejscowości Kotka w Finlandii w terminie 8-9 czerwca bieżącego roku.

Czytaj dalej
Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym
Czwartek, 1 czerwca 2017

W dniach 29-31.05.2017 firma PVG wzięła udział w konferencji w Kazimierzu Dolnym i jako dostawca wyspecjalizowanych rozwiązań dla przemysłu zaprezentowała swoją ofertę w formie stanowiska marketingowego.

Czytaj dalej
Hannover Messe 2017-największe i najbardziej prestiżowe na świecie targi  przemysłowe za nami.
Czwartek, 11 maja 2017

Pomiędzy 24-28 kwietnia trwały największe i najbardziej prestiżowe na świecie targi  przemysłowe Hannover Messe 2017. Rząd Niemiec ze względu na czynione coraz większe inwestycje w Polsce i świetnie rozwijające się współprace pomiędzy firmami prosperującymi w obu krajach wybrał w tym roku na partnera tego niesamowitego przedsięwzięcia nasz kraj. Firma PVG na zaproszenie naszego niemieckiego partnera również miała okazję uczęstniczyć w tym wydarzeniu.

Czytaj dalej