PVG

XXVII KONGRES
UŻYTKOWNIKÓW POMP
6-7 LIPCA KAZIMIERZ DOLNY

6 i 7 lipca w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym miał miejsce XXVII Kongres Użytkowników Pomp. Jedyne takie wydarzenie w roku poświęcone wszystkim zagadnieniom związanym z pompami, układami pompowymi, uszczelnianiami, aparaturą pomiarową, armaturą oraz napędami. Gospodarzem honorowym Kongresu była ENEA Wytwarzanie Sp. z o. o.

W wydarzeniu, organizowanym w zgodzie z obowiązujących wytycznymi sanitarnymi, brało udział ponad 100 uczestników. PVG jak co roku zapraszało gości na merytoryczną dyskusję podczas trwania całej konferencji. Tym razem do wspólnego udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy naszego wieloletniego partnera – firmę Sulzer Pumps Wastewater Poland. Nasza wspólna przestrzeń konferencyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Zaprezentowane przez nas innowacyjne rozwiązania zainteresowały zarówno fachowców, jak i media branżowe, a obecni przedstawiciele techniczno-handlowi firmy dołożyli wszelkich starań by wyczerpująco udzielić informacji na wszystkie zadane pytania.

Możemy śmiało stwierdzić, że było to dla nas bardzo udane spotkanie branżowe i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy reprezentować branżę w jeszcze szerszym gronie przy udziale jeszcze większej liczby poszukujących rozwiązań Gości.